Firmalar

SF SANDALYE FABRİKASI San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Katıldığı Tarih: Şubat 17, 2020

Firma Hakkında

Sandalye Fabrikası olarak bugün ürünlerimizi sizlerle buluşturmak  için 21.350 m² kapalı, 42.500 m² açık olmak üzere toplam 62.500 m² alan üzerinde faaliyet sürdürmekteyiz.

Üretim anlayışımızı kalite odaklı temeller üzerine inşa ediyoruz. Bu bağlamda, müşteri odaklı stratejilerin gelişiminin, müşteri ilişkilerinde profesyonel yaklaşımları kendine sorumluluk edinmiş tüm çalışanlarımız tarafından benimsenmesi, şirketimizi Toplam Kalite anlayışında her zaman bir adım önde tutmaktadır. Sandalye Fabrikası olarak firmamızın geleceği açısından müşteri sadakatinin, şirketimizi rekabette öne geçirecek en önemli unsurlardan biri olduğunun bilincindeyiz.

Tüm bu hedeflerimiz çerçevesinde zamanımızın büyük bir bölümünü, müşterilerimizin ihtiyaçlarını öngörmek, onların istek ve arzularını karşılamak aynı zamanda müşteri bağlılığını arttırmak için harcamaktayız. Tüketici zihninde ürünlerimize karşı oluşan güvenilirlik algısı ile birlikte çalışanlarımızın müşteri odaklı ve özenli yaklaşımı,                       ‘’ Sandalye Fabrikası’nı tercih edersem sorun yaşamam! ’’ güvencesini vermektedir. Sunduğumuz ürün ve hizmetler, satış sonrası desteği gerektirdiğinden, müşterilerimiz bizi     ‘’ Çözüm Ortağı ’’ olarak görmelidir. Bu durum, bizimle yaptıkları işlerden tam anlamıyla memnun kalmalarına bağlıdır. Memnuniyetinizin sürekliliğini sağlamak için ‘’ Güvenerek, özendirerek, hayal ederek ve en iyisini düşünerek ‘’ üretim yapıyoruz.

İletişim Bilgileri

MERKEZ
Adres: Organize Sanayi Bölgesi 13. Cad No:6/1 Çaycuma / Zonguldak
Telefon: 0 372 638 60 70
Faks: 0 372 638 60 78
Web Site: www.sandalyefabrikasi.com
E-Posta: satis@sandalyefabrikasi.com
ŞUBE
Adres:
Telefon:
Faks:
Web Site: www.sandalyefabrikasi.com
E-Posta:

Multimedya

İletişime Geç!