Firmalar

KAYIKÇI DEMİR ÇELİK SAN. ve TİC. A.Ş.

Katıldığı Tarih: Ocak 12, 2024

Firma Hakkında

                             

Yarım yüzyıldan uzun süredir demir-çelik sektörünün en çok tercih edilen şirketlerinden biri olmayı başaran Kayıkçı Demir Çelik, Türkiye’de demir-çelik sanayinin merkezi olarak anılan Karabük ilindeki fabrikasında ürettiği sıcak/soğuk demir çelik ürünlerini; kalite, deneyim ve güven ile tüm dünyaya sunuyor.

Türkiye’deki faaliyetlerine 1963 yılında ilk ticari nakliyat aracı olan burunlu bedford ile başlayan markamız, bugün 15.000m2’lik üretim tesisi, ticari araç filosu, farklı ülkelerdeki depoları ve ofisleri, nitelikli insan kaynakları ve uzmanlığıyla sektöründe hatırı sayılır bir konum elde etmiştir.

Kalite yönetim sistemi gereklerine uygun olarak ilgili standart belgelerine sahip olan Kayıkçı Demir Çelik, tüm çalışmalarına kaliteli hizmet ve çalışma prensiplerini ekleyerek müşterilerine kusursuz bir deneyim yaşatmayı hedeflemiştir.

Kayıkçı Demir Çelik ailesi olarak, faaliyet alanlarımızı genişleterek yeni ülkelere açılmayı hedefliyor, varlık sebebimiz olan müşterilerimizin en doğru tercihi olmayı sürdürmek istiyoruz.

İletişim Bilgileri

MERKEZ
Adres: Kemal Oyman Mevkii Karabük
Telefon: +90(370) 452 0101
Faks: +90(370) 452 0103
Web Site: https://www.kayikci.com/
E-Posta: info@kayikci.com
ŞUBE
Adres: İkitelli Organize Sanayi Sistesi Blok:19 No: 2-8 Başakşehir / İstanbul
Telefon: +90 (212) 547 15 17
Faks:
Web Site: https://www.kayikci.com/
E-Posta:

Multimedya

İletişime Geç!