Firmalar

Gedikoğlu Pik Çelik Ve Metal Döküm Demir Tic.San.Ve Tic.Ltd.Şti

Katıldığı Tarih: Şubat 16, 2020

Firma Hakkında

Firmamız 1952 yılında Karabük’te kurulmuştur. Kuruluşumuzdan itibaren Karabük’te başta Demir-Çelik olmak üzere, çimento ve madencilik sektörünün ihtiyaç duyduğu yedek parça ve sarf malzemelerinin dökümü ile belediyelerin ihtiyaçları doğrultusunda park ve bahçeler için çözüm üretmiştir.

Dökümhanemizin ergitme kapasitesi 0.5gr-5000 kg tek parça arasındadır. Alaşımsız, orta ve yüksek alaşımlı çelikler, östenitik manganlı çelikler, alaşımlı ve yüksek alaşımlı (yüksek kromlu beyaz dökme demir) dökme demirler ile sfero dökme demirler imal etmektedir. Dökümün her aşamasında sıcaklık (termokupllar vasıtası ile ) ve kimyasal analiz (spektral analiz cihazı vasıtası ile) kontrolü yapılmaktadır. Başarılı bir mekanik değer ve mikroyapı elde etmek için gerekli ısıl işlemler ( su havuzunda soğutma gerektiğinde ) uygulanmaktadır. İmalatlarımızı gerçekleştirirken hammadde temininden sevke kadar “ ISO 9001” kalite felsefesine uygun şekilde yapılmaktadır.

Demir-Çelik,Haddehane,Çelikhane v.b imalatını yapmış yada yapacak olduğunuz tüm döküm malzemelerin imalatında şirketimizden de teklif almanızı ister, yenilenmiş web sitemizde www.gedikogludokum.com ürünlerimizi yakından görmenizi tavsiye eder, bu vesileyle çalışmalarınızda başarılar dileriz.

İletişim Bilgileri

MERKEZ
Adres: Küçük Sanayi Sitesi 3. Blok No: 2 KARABÜK / Merkez
Telefon: 0 370 442 21 34
Faks: 0 370 442 28 73
Web Site: www.gedikogludokum.com.tr
E-Posta: gedikoglu78@hotmail.com
ŞUBE
Adres:
Telefon:
Faks:
Web Site: www.gedikogludokum.com.tr
E-Posta:

Multimedya

İletişime Geç!