Firmalar

Emas Demir Çelik San. Ve Dış. Tic. Ltd. Şti

Katıldığı Tarih: Şubat 16, 2020

Firma Hakkında

1968 yılında aile şirketi olarak kurulan EMAS’ın, son yıllarda düzenli bir şekilde büyüme göstermesinin ardında, demiryolları ve şehir içi raylı sistemler için her türlü yapısal çeliğin tedarikçisi olmasının payı çok büyüktür. Bugün EMAS’ın ürün yelpazesi başta kendi üretimi olan cebire, krapo, demiryolu makaslarını tedariğinde bulunduğu ahşap ve beton traversler için tüm demiryolu bağlantı parçalarını ve Avrupa normlarındaki ray tiplerini, vagon yapımında kullanılan özel profilleri içermektedir.

Üçüncü kuşak şirket sahibi ve yönetim kurulu başkanı olan Mehmet Ziya Arslan, EMAS’ı çok pozitif bir gelişmenin başlangıcında gördüğünü şöyle anlatıyor: “ Türk müşterilerimizin güncel kalite gereksinimlerinden yola çıkarak, üretimimize yaptığımız yatırımlar ve konusunda uzman uluslararası tedarikçilerle yaptığımız iş birlikteliği ile rekabette yerel pazarda belirleyici bir konuma ulaştık. Böylece kazanmış olduğumuz uzmanlık ile, Orta Doğu ve Avrupa’da ihracata odaklanıyoruz. Bu durum birçok ülkede olan müşterilerimiz için güvenilir bir tedarikçi olmamızın ve bizim büyümemizin mantıksal sonucudur.

EMAS olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizin kalite kontrollerini kendi bünyemizdeki laboratuvarımızda ilgili standartlara göre gerçekleştiriyor ve sertifikalandırıyoruz. Bizim en önemli önceliğimiz müşterilerimizin gereksinimlerine kesin bir şekilde uygunluktur. Kaliteden anlayışımız sadece üretilen parçaların standartlarından söz etmez aynı zamanda nakliye hizmetleriyle ilgili zamanında yükleme işlemlerinden ve uluslararası işletme formalitelerinden de söz eder. Demiryolu üst yapısına gelindiği zaman modern demiryollarında karşılaşılan zorlukları biliyoruz. Bu yüzden ilkemiz, ürünlerimizi müşterilerimize yüksek kalite ve uygun fiyatla sağlamaktır.

Türkiye ekonomisinin büyümesinde lokomotif görev üstlenen sektörler arasına adını yazdırmayı başaran şirketimiz; sıcak hammadde tekniği ile düz ve nervürlü inşaat demiri üretimi yapmak üzere 1968 yılında kurulmuştur.

Güvenilir ve kaliteli üretim anlayışıyla hizmet veren firmamız, hızına ivme kazandırmış ve büyüme stratejisi çerçevesinde 2005 yılında ikinci tesisinin temellerini atmıştır.

Firmamız, demiryolu ray bağlantı malzemeleri cebire, krapo ve vagon imalatında kullanılan spesifik profillerin üretimini Karabük de ki haddehanemizde gerçekleştirmekte olup bu ürünleri T.C.D.D. ile bağlı kuruluşlarının ve yurt dışı özel ve kamu kurumlarının uzun yıllardır onaylı tedarikçisidir.

Düz-Nervürlü İnşaat Demiri, Çelik Hasır, Düz-Nervürlü Kangal Demir, (filmaşin) , Düz-Kare-Lama-Sanayi İmalat Çelikleri , Özel Boy-Özel Kesit Profiller , Hazır Demir , Sac , Ray , Ziraat Aletleri yapımında kullanılan Demir Çelik malzemeleri, Maden Sektöründe kullanılan Özel Profiller ve Spesifik Ürünleri ile;

Yaygın lojistik ağı, güven ve süreklilik prensipleriyle ülkemizin önemli projelerinde yer alan firmamız; yatırımları, finansal- kurumsal yapısı ve tüm çalışanları ile 52 yıldır geleceğe umutla bakmaktadır.

İletişim Bilgileri

MERKEZ
Adres: Sümer Cad. Nur İş Hanı Kat: 1 No: 2 KARABÜK
Telefon: 0 370 415 61 90
Faks: 0 370 415 10 08 - 0 370 415 03 53
Web Site: www.emasdemircelik.com.tr
E-Posta: emas@emasdemircelik.com.tr
ŞUBE
Adres: Bağdat Cad. No : 148/3 Zümrüt Apt. Feneryolu - Kadıköy / İstanbul
Telefon: 0 216 550 87 34-35-36 - 0 216 345 50 83
Faks: 0 216 550 87 38 - 0 216 345 50 85
Web Site: www.emasdemircelik.com.tr
E-Posta: emas@emasdemircelik.com.tr

Multimedya

İletişime Geç!